Live Grid

Foto Didem, 1976 yılından bu zamana kadar yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek Türkiye’nin çesitli şehirlerinde mağaza zincirini kurmuştur.

Gelişen teknolojiyi ve güncel dünyayı her zaman takip edip, müşterilerin talep ve isteklerine önem veren Foto Didem, mağazasında Apple ürünlerini ve dünyaca ünlü EIZO ekranlarını kullanmaktadır. 

Yeni kurulacak finans merkezi ile, dünyanın finans üssü olmaya aday İstanbul Ataşehir’de yapılan Metropol İstanbul’un karşısında merkez ofisine sahip olan Foto Didem, fotoğraf sektöründe mimari açıdan hayranlık uyandıran mağaza tasarım ve dizaynıyla, efektif ‘ Ajans Fotoğrafçılığı’ yolunda yeni bir adım atmaktadır.

Foto Didem; cast, düğün, katalog, ürün, portre, mezuniyet, toplantı , organizasyon, moda ve çocuk fotoğrafçılığı yolunda hizmet vermektir.

Kurulduğu günden bu yana başarılarıyla fotoğraf sektörüne imza atan Foto Didem; standart dışı stüdyoları ve yurtdışı bağlantılarıyla kendi marka bilinirliğini sektörde korumaktadir. Her zaman güçlü alt yapısı ve yaratıcı ekibiyle müşterilerin odak noktası olmuştur. 

----

Foto Didem ;düğün fotoğrafçılığı,çocuk fotoğrafçılığı,bebek fotoğrafçılığı,ürün fotoğrafçılığı,mezuniyet fotoğrafçılığı,vesikalık fotoğrafçılığı,biometrik fotoğrafçılığı,pasaport fotoğrafçılığı,doğum günü fotoğrafçılığı,ehliyet fotoğrafçılığı,kimlik fotoğrafçılığı,schengen fotoğrafçılığı,greencard fotoğrafçılığı,moda fotoğrafçılığı,toplantı fotoğrafçılığı,organizasyon fotoğrafçılığı,katalog fotoğrafçılığı,nişan fotoğrafçılığı,okul fotoğrafçılığı,sünnet fotoğrafçılığı, dış mekan çekim fotoğrafçılığı ve cast fotoğrafçılığı yolunda hizmet vermektedir.